Електронний графічний кольоровий LCD планшет для запису та малювання 8.5" колір корпусу чорний та синій
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 100 г |
| Длина | 216 мм |
| Ширина | 143 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Корпус |
| Наличие | в наличии |
| Тип модуля | Отображения графической информации |
| Техническое состояние | исправное |
| Высота | 5 мм |
| Материал | ABS |
Информация для заказа
- Цена: 300 ₴






