
Світлодіодні лампи 15 W, корпус алюміній + пластик
140 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
+380 (67) 910-54-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодні лампи 15 Вт (як заявлено виробником). У лампі встановлені 26 світлодіодів SMD2835, номінальною потужністю 0,5вт і світловим потоком 55 Lm. повна потужність дійсно 15 м, світлодіоди стоять парами, потужність лампи водночас як 15 в середньому. світлодіоди змонтовані на алюмінієвій підкладці, та так само на алюмінієвому радіаторі, на мою думку маловатом для цієї потужності, але це у всіх однакова біда. Особливості: Малий і вишуканий зовнішній вигляд. стандартний E27 Цоколь, просто під'єднай та грай, дуже легко працювати. Низьке споживання, висока яскравість і тривалий термін експлуатації. Енергоощадні та екологічно чисті. Миттєве вмикання, не блимає. немає УФ або ІЧ-випромінювання Технічні характеристики, зазначені виробником: Світловий Потік:1500-1600 Lm Колірна температура: білий (6500 К) Середній термін експлуатації (год): 30000 Сертифікація: CCC,CE,RoHs Кут розкриття променя: 120 Відбивач ефективність: 90% Низьке тепловиділення, не УФ-або ІЧ-світло radiatio
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість світлодіодів | 26 шт. |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Мінімальна колірна температура | 6000 К |
| Мінімальна робоча напруга | 180 В |
| Потужність | 15 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Струм споживання | 60 мА |
| Кут свічення | 300 град. |
| Форма лампочки | Груша |
| Колір світлодіода | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Цоколь | E27 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 100 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 70 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Металопластик |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1600 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
| Особливості | енергоощадна |
| Стан | Нове |
| Тип лампочки | світлодіодна (LED) |
| Тип цоколя (патрона) | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 ₴

