-55%

Плата UPS для роутера 9-12 в
200 ₴
90 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 910-54-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плата UPS для роутера 9-12 в
Плата дає змогу реалізувати малогабаритне джерело безперебійного живлення для пристроїв, що потребують 9 або 12 вольтів із струмом до 1 А. Вона зроблена за принципом повербанка, але водночас на її вхід можна подавати напругу від 5 до 12 В. Для під'єднання живлення передбачені входи IN+ і IN-. Виходи для зняття напруги підписані як OUT+ і OUT-. Для під'єднання акумулятора є виходи B+ і B-. Додатково на платі є виходи для під'єднання двоколірного світлодіода, який має показувати режим роботи плати: заряд акумулятора та робота плати. В наявності плати як із запаяною перемичкою JP1, так і без. Висилаємо випадково — у разі отримання вам потрібно буде налаштувати плату на потрібну вам напругу. Для керування струмом заряду акумулятора на платі є перемичка JP2. За замовчуванням акумулятор заряджається струмом 1 А, якщо її запаяти струм заряду буде дорівнює 2 А. Перемичка JP1 відповідає за вихідну напругу. Якщо вона запаяна то напруга на виході дорівнює 12 вольтів, якщо її прибрати, плата перейде в режим роботи 9 В
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5 г |
| Висота | 6 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Джерело живлення |
| Тип модуля | Комунікаційний |
| Ширина | 20 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
| Технічний стан | справне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴
