-12%

XH-M411 підвищуючий перетворювач з вольтметром
200 ₴
176 ₴
- В наявності
+380 (67) 910-54-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
XH-M411 підвищуючий перетворювач з вольтметром
Вхідна напруга: 4-35В
Вихідна напруга: 5-45В
Макс. потужність: 100Вт
Макс. струм: 5А
Точність регулювання напруги: 0,1В
Розмір: 72*48*11мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Регулятор напруги |
| Тип модуля | Силовий |
| Стан | Новий |
| Довжина | 72 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Висота | 11 мм |
| Максимальний струм | 5 А |
| Користувацькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
| Технічний стан | справне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 176 ₴
