
Фітолампа 60 світлодіодів, для росту рослин Е27 220 В
100 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
+380 (67) 910-54-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
фітолампа 60 світлодіодів, для росту рослин Е27 220 В, 41 світлодіодів червоного кольору 660 нм і 19 світлодіодів синього кольору 430 нм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Мінімальна робоча напруга | 180 В |
| Наявність | в наявності |
| Напруга | 220 В |
| Стан | Нове |
| Технічний стан | справне |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Кут світіння | 140 |
| Колір світіння | Червоний/синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴

