
Фітосвітлодіод Ming&Ben 20 вт (w), повний спектр для росту рослин, з вбудованим драйвером 220 В
125 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 910-54-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світлодіод COB 20 Вт (w),
УВАГА. Я не відправляю накладеним платежем покупки до 100 грн, так само не відправляю накладкою покупцям, які мають негативні відгуки щодо накладки
світлодіоди яскраві та потужні
Потужність: 20Вт
Діапазон випромінювання 380-8400нм
Напруга живлення 120-240 В
. Середній термін експлуатації 50000 годин.
СВІТОДИОДНА МАТРИЦЯ ФІТО СПЕКТР, АБО ПОВНИЙ СПЕКТР, ДЛЯ РОСТІВ З СТРОЄННИМ ДРАЙВЕРОМ З ПІТЯМ ВІД 120-240 В.
Є радіатор 300 кв. см із кулером 75 грн і радіатор 350 кв. см із кулером 85 грн і радіатор 650 кв. см із радіаторного профілю 130*25 мм і завширшки 60 мм 90 грн
Кристали в цих матрицях по 0.25 Вт і їхній 100 шт., реальна потужність 20-22вт і яскравість. Повна взаємозамінність зі звичайними світлодіодами.
Під час купівлі світлодіода разом із лінзою або з іншими лотами знижка. З приводу знижки пишемо та спілкуємося до купівлі.
Якщо все зрозуміло та ціна влаштовує натисканням кнопку купити зараз, якщо що не зрозуміло пишіть —ментуйте.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Мінімальна робоча напруга | 180 В |
| Потужність | 20 Вт |
| Наявність | в наявності |
| Стан | Нове |
| Технічний стан | справне |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Кут світіння | 140 |
| Колір світіння | Червоний/синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 125 ₴
