-25%

Фітосвітлодіод Ming&Ben 30 Вт (w), повний спектр для росту рослин, з вбудованим драйвером 220 В
125 ₴
93,75 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
+380 (67) 910-54-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіод COB 30 Вт (w),
світлодіоди яскраві та потужні Потужність: 30Вт Діапазон випромінювання 380-8400нм Напруга живлення 120-240 В . Середній термін експлуатації 50000 годин. СВІТОДИОДНА МАТРИЦЯ ФІТО СПЕКТР, АБО ПОВНИЙ СПЕКТР, ДЛЯ РОСТІВ З СТРОЄННИМ ІМПУЛЬСНИМ ДРАЙВЕРОМ З ПОТУЖАННЯМ ВІД 120-240 В. Є радіатор 300 кв. см із кулером 70 грн і радіатор 350 кв. см із кулером 75 грн і радіатор 930 кв. см із радіаторного профілю 122*38 мм і завдовжки 85 мм 110 грн. Кристали в цих матрицях по 0.25 Вт і їхній 100 шт., реальна потужність і яскравість. Повна взаємозамінність зі звичайними світлодіодами. Під час купівлі світлодіода разом із лінзою або з іншими лотами знижка. З приводу знижки пишемо та спілкуємося до купівлі. Якщо все зрозуміло та ціна влаштовує натисканням кнопку купити зараз, якщо що не зрозуміло пишіть —ментуйте.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 220 В |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Мінімальна робоча напруга | 180 В |
| Потужність | 30 Вт |
| Наявність | в наявності |
| Стан | Нове |
| Технічний стан | справне |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Кут світіння | 140 |
| Колір світіння | Червоний/синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 93,75 ₴