
Фітосвітдіод COB 50вт (w), повний спектр для росту рослин, з вбудованим драйвером 220 В
135 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 910-54-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
. Під час купівлі від 50 шт. ціна договорена. ціну обговорювати до купівлі на сайті.
Светодиод COB 50вт (w),
світлодіоди яскраві та потужні
Потужність: 50Вт
Діапазон випромінювання 380-8400нм
Напруга живлення 120-240 В
. Середній термін експлуатації 50000 годин.
СВЕТОДИОДНА МАТРИЦЯ ФІТО СПЕКТР, АБО ПОВНИЙ СПЕКТР, ДЛЯ РОСТІВ З СТРОЄННИМ ДРАЙВЕРОМ З ПІТЯМ ВІД 120-240 В.
Є радіатор 400 кв. см із кулером 85 грн і радіатор 1580 кв. см із радіаторного профілю 122*38 мм і завдовжки 145 мм 190 грн.
Кристали в цих матрицях по 0.5 Вт і їхній 100 шт., реальна потужність і яскравість. Повна взаємозамінність зі звичайними світлодіодами.
Якщо все зрозуміло та ціна влаштовує натисканням кнопку купити зараз, якщо що не зрозуміло пишіть —ментуйте.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Мінімальна робоча напруга | 180 В |
| Потужність | 50 Вт |
| Наявність | в наявності |
| Напруга | 220 В |
| Стан | Нове |
| Технічний стан | справне |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Червоний/синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 135 ₴