
Фітосвітлодіод COB 12вт (w), повний спектр, з вбудованим драйвером 220 В
80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 910-54-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
світлодіоди яскраві та потужні
Потужність: 12W
повний спектр 380-8000нм
. Середній термін експлуатації 50000 годин.
СВІТОДИОДНА МАТРИЦЯ З ВБУДОВАНИМ ДРАЙВЕРОМ З ПОТУЖНІСТОМ ВІД 180-2100 В.
Кристали в цих матрицях по 0.5 Вт і їхній 24 шт., до того ж вони запалюються одночасно, реальна потужність і яскравість.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Мінімальна робоча напруга | 180 В |
| Потужність | 12 Вт |
| Наявність | в наявності |
| Стан | Нове |
| Технічний стан | справне |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Червоний/синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 ₴