-21%

Світлодіодна лампа 4014 45 SMD 12 V Білий 6000 К 1156 або 1157 на вибір
70 ₴
55 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
+380 (67) 910-54-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна лампа 4014 45 SMD 12 V Білий 6000 К 1156 або 1157 на вибір під час купівлі вказуємо на замовлення
лампи реально яскраві, поки ніхто не залишився небажаним яскравістю ламп Опис ціна за 1 лампу Світлодіодна лампа 1156 (W16W, 921, 912) або 1157 під час купівлі демонструється в поміченні до замовлення Тип світлодіодного елемента — 4014. Кількість світлодіодів — 45. Колір світіння — білий. Інтенсивність світлового потоку — 600 Лм. Якщо все зрозуміло та ціна влаштовує натисканням кнопку купити, якщо що не зрозуміло, пишіть мені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість світлодіодів | 45 шт. |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Функціональне призначення | Денні ходові вогні |
| Колір світіння | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна робоча напруга | 14 В |
| Мінімальна робоча напруга | 10 В |
| Наявність | в наявності |
| Напруга | 12 В |
| Технічний стан | справне |
| Цвет светодиода | Білий |
| Цоколь | 1156 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 ₴

