-40%

Корпус для осцилографа DSO138 mini
200 ₴
120 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
+380 (67) 910-54-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус для осцилографа DSO138 mini з кнопками керування.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 22 мм |
| Довжина | 123 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Корпус |
| Тип модуля | Відображення графічної інформації |
| Ширина | 68 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
| Технічний стан | справне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴
