-52%

Килимок силіконовий термостійкий для паяння 20*30 см
200 ₴
96 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 910-54-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Килимок силіконовий термостійкий для паяння 20*30 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструменту | Коврик |
| Колір | Блакитний |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Килимок |
| Наявність | в наявності |
| Висота | 3 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина: | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 96 ₴